den  /  noc
ZO OS KOVO Doprava TŽ a.s. OJ 950
Základní organizace odborového svazu KOVO OJ 950
společnosti Doprava TŽ a.s.

Úvod

Vítejte na oficiálních stránkách ZO OS KOVO TŽ odborové jednotky 950 společnosti Doprava TŽ a.s.


Aktuality


» Nezaměstnanost klesá

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 9.6.2015

O příčinách poklesu nezaměstnanosti, ale také o podnikatelském prostředí, pracovních podmínkách a ochraně zaměstnanců proběhl rozhovor mezi předsedou ČMKOS Josefem Středulou a zástupcem podnikatelů, šéfem AMSP Karlem Havlíčkem.


Zdroj: ČT

» Josef Středula - růst mezd

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 25.5.2015

Podle Josefa Středuly (předseda ČMKOS) jsme v růstu mezd v České republice stále pozadu. Pokud bychom se chtěli přiblížit k Rakousku na jejich současnou úroveň, tak nám to podle optimistického předpokladu bude trvat do roku 2100, spíše do roku 2115.


Zdroj: ČT, novinky.cz

» Stávka německých strojvůdců

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 20.5.2015

Poslední pokus o dohodu mezi zástupci Deutsche Bahn a odbory skončil neúspěchem. Stávku strojvůdců se tak společnosti odvrátit nepodařilo. Odbory zatím neoznámily, jak dlouho bude stávka trvat.


Zdroj: iHned.cz

» Jak to dopadlo ve Škodovce

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 5.5.2015

Firma Škoda Auto se dohodla s odbory na podmínkách nové kolektivní smlouvy. Od dubna vzrostou tarifní mzdy 26 tisícům zaměstnanců o 3,5 procenta + další výhody.


Zdroj: iDnes

» Pracovní podmínky zaměstnanců - dokument

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 1.5.2015

Pořad ČT z cyklu „Ta naše povaha česká” z roku 2011. Změnilo se od té doby něco ? Připomíná vám to firmu ve které pracujete ? Podívejte se a srovnávejte s dnešní dobou.


Zdroj: internet

» Pozvánka na odpolední relax

 veřejný     Jiří Kisiel | 21.4.2015

Zveme všechny členy OJ 950 a jejich partnerky na společenskou akci, která se koná dne 20.6.2015. Neváhejte a pro více informací klikněte zde.


Přejeme hezkou zábavu.

» Naše první internetové stránky v provozu

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 18.4.2015

Dnes jsme zahájili provoz internetových stránek ZO OS KOVO odborové jednotky 950. Jejich obsah budeme postupně doplňovat a rozšiřovat, také na základě vašich připomínek a návrhů. Věříme, že zde naleznete dostatek informací o naší činnosti, výhodách členství, kulturních akcích a co nejvíce odpovědí na vaše dotazy.

Tak … 


Odbory jsme my, zaměstnanci.

» Tisíce zaměstnanců Škody Auto demonstrovaly za vyšší mzdy

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 17.4.2015

Před budovou vedení automobilky Škoda Auto v Mladé Boleslavi demonstrovaly tisíce zaměstnanců za vyšší mzdy. Odbory se stále s firmou nedohodly na růstu mezd, i když kolektivní smlouva vypršela na konci března. Odboráři teď vyhrožují až pětidenní stávkou. Celý původní článek najdete zde.


Zdroj: iDNES.cz

první zpět 1 2 3
4
další
posledníi
Upozorňujeme členy OJ 950, že pro plné využití těchto stránek je nutné se přihlásit. Registrační údaje žádejte u svého hospodáře nebo předsedy.
Nacházíte se: Domů / Úvod
 ARTsystem
© Created by Arton