den  /  noc
ZO OS KOVO TŽ OJ 519 - VLs
Základní organizace odborového svazu KOVO Třinecké železárny
Odborová jednotka 519

Úvod

Vítejte na oficiálních stránkách ZO OS KOVO TŽ OJ 519 - VLs.


Aktuality


» Stávka německých strojvůdců

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 20.5.2015

Poslední pokus o dohodu mezi zástupci Deutsche Bahn a odbory skončil neúspěchem. Stávku strojvůdců se tak společnosti odvrátit nepodařilo. Odbory zatím neoznámily, jak dlouho bude stávka trvat.


Zdroj: iHned.cz

» Jak to dopadlo ve Škodovce

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 5.5.2015

Firma Škoda Auto se dohodla s odbory na podmínkách nové kolektivní smlouvy. Od dubna vzrostou tarifní mzdy 26 tisícům zaměstnanců o 3,5 procenta + další výhody.


Zdroj: iDnes

» Pracovní podmínky zaměstnanců - dokument

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 1.5.2015

Pořad ČT z cyklu „Ta naše povaha česká” z roku 2011. Změnilo se od té doby něco ? Připomíná vám to firmu ve které pracujete ? Podívejte se a srovnávejte s dnešní dobou.


Zdroj: internet

» Pozvánka na odpolední relax

 veřejný     Jiří Kisiel | 21.4.2015

Zveme všechny členy OJ 950 a jejich partnerky na společenskou akci, která se koná dne 20.6.2015. Neváhejte a pro více informací klikněte zde.


Přejeme hezkou zábavu.

» Naše první internetové stránky v provozu

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 18.4.2015

Dnes jsme zahájili provoz internetových stránek ZO OS KOVO odborové jednotky 950. Jejich obsah budeme postupně doplňovat a rozšiřovat, také na základě vašich připomínek a návrhů. Věříme, že zde naleznete dostatek informací o naší činnosti, výhodách členství, kulturních akcích a co nejvíce odpovědí na vaše dotazy.

Tak … 


Odbory jsme my, zaměstnanci.

» Tisíce zaměstnanců Škody Auto demonstrovaly za vyšší mzdy

 veřejný     OS KOVO OJ 950 | 17.4.2015

Před budovou vedení automobilky Škoda Auto v Mladé Boleslavi demonstrovaly tisíce zaměstnanců za vyšší mzdy. Odbory se stále s firmou nedohodly na růstu mezd, i když kolektivní smlouva vypršela na konci března. Odboráři teď vyhrožují až pětidenní stávkou. Celý původní článek najdete zde.


Zdroj: iDNES.cz

první zpět 1 2 3 4
5
další
posledníi
Upozorňujeme členy OJ 519 - VLs, že pro plné využití těchto stránek je nutné se přihlásit. Registrační údaje žádejte u svého hospodáře nebo předsedy.
Nacházíte se: Domů / Úvod
 ARTsystem
© Created by Arton